"СЕГА И ЗАВИНАГИ": ЙИИТ СЕ СРЕЩА С БАЩА СИ, КАКВО ЩЕ МУ КАЖЕ ТОЙ? ПДФ Печат Е-мейл

Иджлял недоволства от това, че има нова съседка. Йиит пита любимата си кога се е променила така. Нур му казва, че сега тича след него. Йиит продължава да притиска Нур, за да разбере какво се е променило. Като не получава отговор, Йиит си мисли, че и Нур му прави номера. Тя му заявява, че няма да го остави. Йиит продължава да я притиска. Нур му заявява да не поставя под съмнение любовта й.Той отговаря, че я е зачеркнал изцяло. Нур го пита дали и сърцето му я е зачеркнало. Йиит мълчи.

Иджлял и Айтюл се страхуват Йиит да не научи истината за детето. Той започва да обяснява на Иджлял, че не е знаел и това е било за него изненада. Тя отговаря на Йиит да говори със сърцето си. Айтюл също му подмята, че отношението му към онази жена ще навреди на Мерт.

Елмаз продължава да притиска Джахит да си наемат собствено жилище. Таяр дори казва на Джахит, че ще си вземе дъщерята и че ще отидат в техния край. Докато всички се разправят, Нур идва и ги взима в собствения си дом.


Елмаз отново се заяжда с Джахит. Казва му, че той не е наел къщата заради тъстовете си.

Нур казва на леля си, че е започнала работа и е взела кредит, за да наеме къщата.

Йиит проверява дали Нур е дошла на работа. Вижда, че я няма.

Иджлял отново излива своята жлъч срещу Нур пред майка си. Айтюл отговаря, че дъщеря й е виновна за всичко. В това време Назан идва на гости в новата къща.

Таяр харесва новия дома на племенницата си. Хафизе обаче упреква Нур, че е влязла в дългове.

Докато трите обсъждат Елмаз, тя се разпорежда в къщата. Джахит вижда, че Назан е там и се изненадва. Елмаз се ядосва. Започва да крещи пред всички. Джахит се опитва да я успокои. Елмаз настоява. че този път наистина ще изгуби бебето. Крещи и вика, че тази къща ще стане кошмар за вещиците. Джахит се вбесява. Отива да говори с леля си. Айтюл хитро отпраща Назан.

Таяр е възхитен от огромната къща, която е наела Нур. Момичето моли леля си да се усмихне. В това време на вратата се чука. Нур отваря и вижда на прага Иджлял. Иджлял пита съперницата какво повече иска. Хафизе се намесва. Вика на Иджлял, че довчера е била бременна, а Нур е била женена за Йиит. Иджлял казва, че се срамува само от това, че е дала огромен коз на Нур. Двете отново се спречкват и се канят взаимно да си отмъстят.

Джахит вдига скандал на леля си, но в това време Иджлял се прибира и започва да беснее. Айтюл казва на дъщеря си, че роднините на Нур не са техен проблем, а Джахит трябва да се плаши. Айтюй успокоява дъщеря си, че колкото повече Нур си играе игричките, толкова повече ще падне в очите на Йиит.


Йиит не може да стои в кабинета си и отново проверява дали Нур е дошла на работа. После казва на секретарката си, че излиза.Охраната хваща бащата на собствениците да обикаля около фирмата. Интересуват се кого търси. В това време Йиит излиза. Хваща го и го разпознава. Старецът се извинява, че от срам не е успял да му се обади. Йиит се ядосва. Казва му, че за него той е мъртъв, защото е убил майка му. Сграбчва го и го гони. После го блъска в ръцете на Нур. Възрастният човек припада. Момичето вика за помощ, а Йиит спокойно се качва в кабинета си. Той е съкрушен.

Нур дава вода на човека и го пита дали познава Йиит. Старецът казва, че я познава като негова любима и й пожелава, никога да не се разделят със сина му. Нур пита кой е той.

Йиит е съсипан. Нур влиза при него. Пита го какво му е. Йиит я гони като работодател. Нур го пита кой е този човек. Йиит е бесен и от ярост я изхвърля от кабинета си. Джахит вижда това. Нур му казва, че любимият й не е добре. Джахит влиза при брат си.

Харун отново припада. Адил му помага.Джахит разказва на брат си, че е говорил с баща им. Успокоява Йиит, че е издържал на тази болка. Моли го да сподели с батко си и прегръща Йиит.

Вечерта Елмаз е при родителите си. Заявява им, че ще затвори устите на двете вещици. Хафизе се опитва да свали дъщеря си на земята. Нур обаче очаква Йиит да се върне. Тя не иска да вечеря, чакайки на прозореца да се върне любимият й.


Емин се обажда на майка си. Елмаз пита Таяр дали брат й е все още сърдит.

Йиит се прибира. Нур го посреща. Той я гони, но тя му казва, че знае, че този старец е баща му и го прегръща. Йиит също...

Иджлял също отива на прозореца и вижда Йиит и Нур прегърнати. Майка и дъщеря използват отново Мерт срещу баща му.

 

Нур моли любимия си, да разкаже какво чувства и да сподели с нея. Моли го тя да се погрижи за раните му и отново го прегръща. Мерт излиза и се развиква на Нур, че е зла вещица и трябва да си върви. Детето не иска тя да открадне баща му. Нур е разтроена, а Иджлял злорадства...

Източник:Теленовелас


 

 

Рекламата

Анкета

Обичате ли съпруга/та си?